Internetinis drumstumo matuoklisr T4070
Tipinis Naudojimas:
Internetinis drumstumo matuoklis yra internetinė analitinė priemonėprietaisas, skirtas vandens drumstumui matuoti iš vandentiekio įrenginių, savivaldybių vamzdynų tinklo, pramoninio proceso vandens kokybės stebėjimo, cirkuliuojančio aušinimo vandens, aktyvuotos anglies filtro nuotekų, membraninio filtravimo nuotekų ir kt., ypačkomunalinių arba pramoninių nuotekų valymas.
Vertinant aktyvųjį dumblą ir visą biologinio valymo procesą, analizuojant po valymo išleidžiamas nuotekasvalymo apdorojimą arba dumblo koncentracijos nustatymą skirtinguose etapuose, dumblo koncentracijos matuoklis gali pateiktinepertraukiamus ir tikslius matavimo rezultatus.
Pagrindiniai patiekalai Tiekimas:
85~265VAC±10%, 50±1Hz, energijos suvartojimas ≤3W 9~36VDC, energijos suvartojimas: ≤3W
Matavimo diapazonas:
Drumstumas: 0~9999 NTU
Savybės:
1.Didelis ekranas, standartinis 485ryšys, su internetine ir neprisijungus veikiančia signalizacija, 98 * 98 * 130 mm metro dydis, 92,5 * 92,5 mm skylės dydis, 3,0 colių didelis ekranas.
2. MLSS/SS temperatūros duomenų ir kreivių įrašymas realiuoju laiku internetu, suderinamas su visais mūsų vandens kokybės skaitikliais
įmonė.
3. 0–20 NTU, 0–400 NTU, 0–4000 NTU, įvairūs matavimo prietaisai
Galimi diapazonai, tinkami įvairioms darbo sąlygoms, matavimo tikslumas yra mažesnis nei ±5% išmatuotos vertės.
4. Naujas maitinimo plokštės droselio induktyvumas gali efektyviai sumažinti elektromagnetinių trukdžių įtaką, o duomenys yra stabilesni.
5. Visos mašinos konstrukcija yra atspari vandeniui ir
atsparus dulkėms, o jungties terminalo galinis dangtelis yra pridėtas siekiant pailginti tarnavimo laiką atšiauriomis sąlygomis.
6. Montavimas skydelyje / sienoje / vamzdyje – trys variantai, atitinkantys įvairius pramoninių objektų montavimo reikalavimus
Techninės specifikacijoscijos:
| Matavimo diapazonas | 0~9999NTU |
| Matavimo vienetas | NTU |
| Rezoliucija | 0,001 NTU |
| Pagrindinė klaida | ±1 % FS |
| Temperatūra | 0–50 ℃ |
| Temperatūros skiriamoji geba | 0,1 ℃ |
| Temperatūros pagrindinė klaida | ±0,3 ℃ |
| Srovės išėjimai | Du 4~20mA, 20~4mA, 0~20mA |
| Signalo išvestis | RS485 MODBUS RTU |
| Kitos funkcijos | Duomenų įrašas ir kreivės rodymas |
| Trys relės valdymo kontaktai | 5A 250V kintamoji srovė, 5A 30V nuolatinė srovė |
| Papildomas maitinimo šaltinis | 85–265 V kintamoji srovė, 9–36 V nuolatinė srovė, energijos suvartojimas ≤3 W |
| Darbo sąlygos | Nėra stiprių magnetinio lauko trukdžių, išskyrus geomagnetinį lauką. |
| Darbinė temperatūra | -10~60 ℃ |
| Santykinė drėgmė | ≤90% |
| Atsparumo vandeniui įvertinimas | IP65 |
| Svoris | 0,6 kg |
| Matmenys | 98 × 98 × 130 mm |
| Montavimo angos dydis | 92,5 × 92,5 mm |
| Diegimo metodai | Montuojamas ant skydo ir sienos arba vamzdynas |
CS7800D įvadas:
Drumstumo jutiklio principaspagrįstas kombinuotu infraraudonųjų spindulių absorbcijos ir išsklaidytos šviesos metodu. ISO7027 metodas gali būti naudojamas nuolat ir tiksliai nustatyti drumstumo vertę. Pagal ISO7027 infraraudonųjų spindulių dvigubo sklaidos šviesos technologiją, kuriai įtakos neturi chromatinis intensyvumas, galima nustatyti dumblo koncentracijos vertę. Savaiminio valymo funkciją galima pasirinkti atsižvelgiant į naudojimo aplinką. Stabilūs duomenys, patikimas veikimas; integruota savidiagnostikos funkcija, užtikrinanti tikslius duomenis; paprastas montavimas ir kalibravimas.
Elektrodo korpusas pagamintas iš POM, kuris yra atsparus korozijai ir patvaresnis. Jūros vandens versija gali būti padengta titanu, kuris taip pat gerai veikia esant stipriai korozijai.
IP68 atsparus vandeniui dizainas, gali būti naudojamas įvesties matavimams. Drumstumo/MLSS/SS, temperatūros duomenų ir kreivių įrašymas realiuoju laiku internetu, suderinamas su visais mūsų įmonės vandens kokybės matuokliais.
0,001-20,00NTU-200,00NTU-400NTU, yra įvairių matavimo diapazonų, tinkančių skirtingoms darbo sąlygoms, matavimo tikslumas yra mažesnis nei ±5% išmatuotos vertės.
Pagrindinės CS7800D savybės:
•Šis produktas yra cirkuliuojantis drumstumo skaitmeninis jutiklis, galintis tiesiogiai perduoti RS485 signalą.
•Vidinė struktūra gali efektyviai pašalinti vandens burbuliukus ir pagerinti matavimo tikslumą bei stabilumą.
•Išardžius išleidimo angos jungties modulį, galima išvalyti optinio kelio lęšį ir srauto griovelio vidinę sienelę, o priežiūra yra patogesnė.
•Vidinis jutiklio atnaujinimas gali veiksmingai apsaugoti vidinę grandinę nuo drėgmės ir dulkių kaupimosi bei išvengti vidinės grandinės pažeidimų.
•Praleidžiama šviesa priima stabilų, nematomą, beveik monochromatinį infraraudonųjų spindulių šviesos šaltinį, kuris apsaugo nuo skysčio chromatinės spalvos ir išorinės matomos šviesos trukdžių jutiklio matavimui. Integruotas šviesumo kompensavimas pagerina matavimo tikslumą.
•Kvarcinio stiklo lęšių, pasižyminčių dideliu šviesos pralaidumu optiniame kelyje, naudojimas užtikrina stabilesnį infraraudonųjų spindulių šviesos bangų perdavimą ir priėmimą.
•Platus diapazonas, stabilus matavimas, didelis tikslumas, geras atkuriamumas.
•Be skaitiklio, jutiklį galima nustatyti internetu per programinę įrangą, iš mašinos adreso ir duomenų perdavimo spartos, atlikti internetinį kalibravimą, atkurti gamyklinius nustatymus, RS485 išvesties atitinkamą diapazoną, modifikuoti diapazoną, proporcinį koeficientą ir prieaugio kompensacijos nustatymus.
CS7800D techniniai parametrai:
| Modelio Nr. | CS7800D |
| Galia / Išvestis | 9~36 V nuolatinės srovės / RS485 MODBUS RTU |
| Matavimo diapazonas | 0,001-20,00NTU-200,00NTU-400NTU |
| Matavimo režimas | 90° IR išsklaidytos šviesos metodas |
| Svoris | 5,0 kg |
| Korpuso medžiaga | POM+316 nerūdijantis plienas |
| Atsparumo vandeniui įvertinimas | IP68 |
| Matavimo tikslumas | ±5 % arba 0,5 NTU, atsižvelgiant į tai, kuri reikšmė didesnė |
| Atsparumas slėgiui | ≤0,3 MPa |
| Temperatūros matavimas | 0–45 ℃ |
| Ckalibravimas | Standartinis skysčių kalibravimas, vandens mėginio kalibravimas |
| Matmenys | 400 × 300 × 170 mm |
| Kabelio ilgis | Standartinis 10 m, galima prailginti iki 100 m |
| Įrengimas | tvirtinimas prie sienos; suderinamumas su filtro baku; |
| Paraiška | Bendrosios paskirties, savivaldybių vamzdynų tinklas; pramoninio proceso vandens kokybės stebėjimas, cirkuliuojantis aušinimo vanduo, aktyvuotos anglies filtro nuotekos, membraninio filtravimo nuotekos ir kt. |












