Įvadas:
CS1543D pH elektrodas naudoja pažangiausiąKietasis dielektrikas pasaulyje ir didelio ploto PTFE skysčio jungtis. Nelengva blokuoti, lengva prižiūrėti. Didelio atstumo etaloninis difuzijos kelias labai pailgina elektrodo tarnavimo laiką atšiauriomis sąlygomis. Naujai suprojektuota stiklinė lemputė padidina lemputės plotą, apsaugo nuo trukdančių burbuliukų susidarymo vidiniame buferyje ir padidina matavimo patikimumą. Naudojamas stiklinis korpusas, lengva montuoti, nereikia apvalkalo ir mažos įrengimo išlaidos. Elektrodas turi integruotą pH, etaloną, tirpalo įžeminimą ir temperatūros kompensavimą. Elektrodas naudoja aukštos kokybės mažo triukšmo kabelį, kuris gali perduoti signalą ilgiau nei 20 metrų be trukdžių.Elektrodas pagamintas iš itin dugnovaržai jautri stiklo plėvelė, be to, ji pasižymi greitu reagavimu, tiksliu matavimu ir geru stabilumu.
Techniniai parametrai:
| Modelio Nr. | CS1543D |
| Maitinimo lizdas | 9~36 V nuolatinės srovės / RS485 MODBUS RTU |
| Matavimo medžiaga | Stiklas |
| Būstasmedžiaga | PP |
| Atsparus vandeniui | IP68 |
| Matavimo diapazonas | 0–14 pH |
| Tikslumas | ±0,05 pH |
| Slėgis rpasipriešinimas | ≤0,6 MPa |
| Temperatūros kompensacija | NTC10K |
| Temperatūros diapazonas | 0–80 ℃ |
| Kalibravimas | Mėginio kalibravimas, standartinio skysčio kalibravimas |
| Prijungimo būdai | 4 gyslų kabelis |
| Kabelio ilgis | Standartinis 10 m kabelis, kurį galima prailginti iki 100 m |
| Diegimo sriegis | PG13.5 |
| Paraiška | Stipri rūgštis, stipri bazė ir cheminis procesas. |








