Įvadas:
Elektrodas yra pagamintas išItin dugno varžai jautri stiklo plėvelė, pasižyminti greitu reagavimu, tiksliu matavimu, geru stabilumu ir nesunkia hidrolizacija vandenilio fluorido rūgšties aplinkoje. Etaloninio elektrodo sistema yra neakyta, kieta, nekeičianti etaloninės sistemos. Visiškai išvengiama įvairių problemų, kurias sukelia skysčio jungties pasikeitimas ir užsikimšimas, pvz., lengvas etaloninio elektrodo užteršimas, etaloninio elektrodo apsinuodijimas vulkanizacija, etaloninio elektrodo praradimas ir kitos problemos.
Produkto privalumai:
•Keraminis porų parametrų elektrodas išteka iš sąsajos ir nėra lengvai užblokuojamas, todėl tinka vandenilio fluorido rūgšties aplinkos terpei stebėti.
•Didelio stiprumo stiklo lemputės dizainas, stiklo išvaizda yra tvirtesnė.
•Elektrodas priima mažo triukšmo kabelį, signalo išvestis yra toliau ir stabilesnė
•Didelės jutiklių lemputės padidina vandenilio jonų aptikimo gebėjimą ir gerai veikia vandenilio fluorido rūgšties aplinkoje.
Techniniai parametrai:
| Modelio Nr. | CS1728D |
| Maitinimo lizdas | 9~36 V nuolatinės srovės / RS485 MODBUS RTU |
| Matavimo medžiaga | Stiklas / sidabras + sidabro chloridas |
| Būstasmedžiaga | PP |
| Atsparus vandeniui | IP68 |
| Matavimo diapazonas | 0–14 pH |
| Tikslumas | ±0,05 pH |
| Slėgis rpasipriešinimas | ≤0,6 MPa |
| Temperatūros kompensacija | NTC10K |
| Temperatūros diapazonas | 0–80 ℃ |
| Kalibravimas | Mėginio kalibravimas, standartinio skysčio kalibravimas |
| Prijungimo būdai | 4 gyslų kabelis |
| Kabelio ilgis | Standartinis 10 m kabelis, kurį galima prailginti iki 100 m |
| Diegimo sriegis | NPT3/4'' |
| Paraiška | Vandenilio fluorido rūgštis ≤ 1000 ppm vandens |








