Įvadas:
Laidumo jutiklių technologija yra svarbi sritisInžinerijos ir technologijų tyrimų srityje, naudojamas skysčių laidumui matuoti, jis plačiai naudojamas žmonių gamyboje ir gyvenime, pavyzdžiui, elektros energijos, chemijos pramonės, aplinkos apsaugos, maisto, puslaidininkių pramonės tyrimuose ir plėtroje, jūrų pramonės gamyboje ir yra būtinas technologijų, bandymų ir stebėjimo prietaisų kūrimui. Laidumo jutiklis daugiausia naudojamas pramoninės gamybos vandens, žmonių gyvojo vandens, jūros vandens ir akumuliatorių elektrolito savybėms matuoti ir aptikti.
Savitojo laidumo matavimasVandeninių tirpalų matavimas tampa vis svarbesnis nustatant vandens priemaišas. Matavimo tikslumui didelę įtaką daro temperatūros svyravimai, kontaktinio elektrodo paviršiaus poliarizacija, kabelio talpa ir kt. „Twinno“ sukūrė įvairius sudėtingus jutiklius ir matuoklius, kurie gali atlikti šiuos matavimus net ekstremaliomis sąlygomis.
Šie jutikliai, tinkami mažo laidumo taikymams puslaidininkių, energetikos, vandens ir farmacijos pramonės šakose, yra kompaktiški ir lengvai naudojami. Skaitiklį galima montuoti keliais būdais, vienas iš jų – per suspaudimo liauką – tai paprastas ir efektyvus būdas tiesiogiai įdėti į proceso vamzdyną.
Jutiklis pagamintas iš FDA patvirtintų skysčių priėmimo medžiagų derinio. Dėl to jis idealiai tinka švaraus vandens sistemų stebėjimui ruošiant injekcinius tirpalus ir panašiose srityse. Šioje srityje montavimui naudojamas sanitarinis užspaudimo metodas.
Techniniai parametrai:
| Modelio Nr. | CS3701D |
| Maitinimo lizdas | 9~36 V nuolatinės srovės / RS485 MODBUS RTU |
| Matavimo medžiaga | Grafitas (2 elektrodai) |
| Būstasmedžiaga | PP |
| Atsparus vandeniui | IP68 |
| Matavimo diapazonas | Koncentracija: 1–30000 μs/cm; TDS: 0–15000 mg/l Druskingumas: 0–18 ppt; 0–1,8 %; 0–18 g/l |
| Tikslumas | ±1 % FS |
| Slėgispasipriešinimas | ≤0,6 MPa |
| Temperatūros kompensacija | NTC10K |
| Temperatūros diapazonas | 0–80 ℃ |
| Kalibravimas | Mėginio kalibravimas, standartinio skysčio kalibravimas |
| Prijungimo būdai | 4 gyslų kabelis |
| Kabelio ilgis | Standartinis 10 m kabelis, kurį galima prailginti iki 100 m |
| Diegimo sriegis | NPT3/4'' |
| Paraiška | Bendras pritaikymas, upė, ežeras, geriamasis vanduo ir kt. |







