Techniniai parametrai:
| CS6720D | |
| Maitinimo lizdas | 9~36 V nuolatinės srovės / RS485 MODBUS |
| Matavimo metodas | Jonų elektrodo metodas |
| Būstasmedžiaga | POM |
| Dydis | Skersmuo 30 mm * ilgis 160 mm |
| Atsparus vandeniuiįvertinimas | IP68 |
| Matavimo diapazonas | 0,5–10 000 mg/l |
| Tikslumas | ±2,5% |
| ≤0,3 MPa | |
| Temperatūros kompensacija | NTC10K |
| Temperatūros diapazonas | 0–50 ℃ |
| Kalibravimas | Mėginio kalibravimas, standartinio skysčio kalibravimas |
| Prijungimo būdai | 4 gyslų kabelis |
| Kabelio ilgis | Standartinis 10 m kabelis arba prailginamas iki 100 m |
| Tvirtinimo sriegis | NPT3/4'' |
| Paraiška | Bendras pritaikymas, upių, ežerų, geriamojo vandens aplinkos apsauga ir kt. |
Parašykite savo žinutę čia ir išsiųskite ją mums








